Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Snehule

Vedeli ste že snehule nie su ako snehule? Snehule sú dôležitou súčasťou zimného a zasneženého počasia. Snehule musia byť odolné voči nízkym teplotám.Snehule by mali mať vhodnú podrážku, ktorá je protišmyková.

 

Lodičky

Aj vy to poznáte? Chystáte sa na dôležitú spoločenskú udalosť a chcete vyzerať čo najlepšie? Starostlivo volíte každý kus odevu len aby všetko sedelo ako má. Pri výbere šiat je veľmi dôležité mať na pamäti, na akú spoločenskú udalosť sa chystáte. Všade platí iný bontón. Farba šiat ako aj druh šiat je veľmi doležitý výber, ktorý nikdy nepodceňujte. Vždy sa musíte v danom odeve cítiť dobre a zároveň my ženy poznáme svoje nedostatky, ktoré sa snažíme zakryť a svoje prednosti práve zvýrazniť. Doplnky ako sú šperky, kabelky, bolerká 

 

Trekkingová obuv

 

Veľkou výhodou trekkingovej obuvi je pohodlnosť a funkčnosť. Obuv môžete využiť na šport, hory ale taktiež veľkou výhodou je bežné nosenie do mesta, do práce. 

 

Sandále

Kráčam po meste ... sledujúc ženy...chodníky po meste preplnené ženami s pomaly letnými sandálkami a holými nohami. Síce kalendár nám hovorí, že je stále jar, teploty sa šplhajú už niekde aj pomaly k 25ke. Tie smelšie z vás už vykročili či už na prechádzku, alebo na stretnutie či za prácou v sandálkach. 

 

Čím hrubšia tým viac ste ,,in,,

 

Čím hrubšia, tým viac ste ,,IN" !. Stretávate aj vy ženy, ktoré kráčajú po meste ,,na vysokej nohe,,?  Ak ano, je to tým, že momentálne najmodernejším kúskom tejto sezóny je hrubá minimálne dvojcentimetrová podrážka! Je úplne jedno či sa jedná o tenisky, alebo známe espadrillky, mokasíny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia