Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Poznáte ,,Espadrilky" ?

dámske espadrilky     farebné espadrilky     červené espadrilky

Espadrilky sú topánky, s ktorých históriou sa stojí za to zoznámiť. Opäť sa vracajú do nášho botníka a svojou prírodnou dušou nás rozhodne oslovia.

 

 

Ďakujeme za prejavenú dôveru v roku 2017

PF 2018

Milí zákazníci, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a výbornú spoluprácu v roku 2017.

 

5 najväčších tajomstiev o topánkach

farebné lodičky

Topánky a hlavne lodičky sú jednou z najväčších slabostí mnohých žien. Míňame na ne veľa peňazí, ich kúpa každej z nás urobí veľkú radosť! Majú však veľa tajomstiev, ktoré ani jedna z nás nepovie nahlas!

 

Predvianočný zhon

 

Aj Vy to už cítite? Že neviete čo? No predsa Vianoce! Patríte medzi tých, ktorí sa rozhodli nakupovať darčeky v predstihu? Je to správne. Áno, môžeme povedať, že inak toto predvianočné obdobie vnímajú muži a inak ženy, kým pre mužov je nakupovanie utrpením, vždy nakupujú len to čo potrebujú, pre ženy je to relax, objavovanie nového, a mnohé používajú pri nákupoch aj tvorivosť. V toto predvianočné obdobie sa začínajú plniť obchodné centrá, parkovacie miesta sa beznádejne zapĺňajú. Že nemáte kde zaparkovať vášho tátoša? Aj s týmto sú spojené Vianoce.

 

Zažiarte na predvianočnom večierku!

    farebné balerínky           farebné balerínky

Aj Vás čaká predvianočný večierok? Správnou voľbou budú balerínky z našej ponuky v ktorých určite nejedna noha bude stredobodom pozornosti! Balerínky majú jemné odlesky z toho dôvodu sú jedinečné. Balerínky pôsobia veľmi luxusne. Aj vďaka plastovému materiálu dodajú každej nohe šmrnc. Tie z vás, ktoré uprednostňujú pohodlie pred vysokými podpätkami budú práve tieto tou správnou voľbou!

 

So snehulami Vás sneh neprekvapí!

Sneží? Sychravé počasie? Zima? ... žiaden problém! V našej ponuke nájdete snehule, v ktorých Vám bude zaručene teplo! V ponuke máme kotníkové snehule ako aj vyššie snehule. Snehule sú vyrobené z materiálu, ktorý je vhodný do zimného zasneženého počasia. Snehule sú nepriepustné. Tak čo ktoré si vyberiete?

hnedé snehule      zelené snehule       biele snehule      čierne snehule        

 

Snehule

snehule s brmbolcami

Vedeli ste že snehule nie su ako snehule? Snehule sú dôležitou súčasťou zimného a zasneženého počasia. Snehule musia byť odolné voči nízkym teplotám.Snehule by mali mať vhodnú podrážku, ktorá je protišmyková.

 

Trekkingová obuv

trekkingová obuv

Veľkou výhodou trekkingovej obuvi je pohodlnosť a funkčnosť. Obuv môžete využiť na šport, hory ale taktiež veľkou výhodou je bežné nosenie do mesta, do práce. 

 

Sandále

farebné sandále

Kráčam po meste ... sledujúc ženy...chodníky po meste preplnené ženami s pomaly letnými sandálkami a holými nohami. Síce kalendár nám hovorí, že je stále jar, teploty sa šplhajú už niekde aj pomaly k 25ke. Tie smelšie z vás už vykročili či už na prechádzku, alebo na stretnutie či za prácou v sandálkach. 

 

Čím hrubšia tým viac ste ,,in,,

mokasíny s vyvýšenou podrážkou

Čím hrubšia, tým viac ste ,,IN" !. Stretávate aj vy ženy, ktoré kráčajú po meste ,,na vysokej nohe,,?  Ak ano, je to tým, že momentálne najmodernejším kúskom tejto sezóny je hrubá minimálne dvojcentimetrová podrážka! Je úplne jedno či sa jedná o tenisky, alebo známe espadrillky, mokasíny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia