Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Sandále

Kráčam po meste ... sledujúc ženy...chodníky po meste preplnené ženami s pomaly letnými sandálkami a holými nohami. Síce kalendár nám hovorí, že je stále jar, teploty sa šplhajú už niekde aj pomaly k 25ke. Tie smelšie z vás už vykročili či už na prechádzku, alebo na stretnutie či za prácou v sandálkach. Na vašich nohách sa objavujú známe sandálkové espadrilky ktoré su hitom tohto obdobia, nezabúdam ani doplniť že zlatá farba s trblietkami je stále trendy. A na opálenej pokožke keď už budete na dovolenke, letné pohodlné sandále bez opätku v zlatej farbe budú správnou voľbou počas letnej promenády v obľúbených destináciách kde sú večerné uličky preplnené turistami a malé butiky popri mori ponúkajú suveníry. A v tej tme práve zlatá obuv na vás vynikne! Stále je trendy aj vyvýšená podrážka, tie z vás ktoré mate radi platformy, alebo slamenný opätok, tak aj sandálky na platforme a na opätku majú tento rok zelenú. Rôzne kombinácie si vyberiete aj u náš. Či už v klasickej čierne, krémovej farbe, ale aj odvážnejšie farby ako je červená s kombináciou modrej. Prajem Vám všetkým krásne jarné dni a leto je už vo vzduchu ...

 

Čím hrubšia tým viac ste ,,in,,

 

Čím hrubšia, tým viac ste ,,IN" !. Stretávate aj vy ženy, ktoré kráčajú po meste ,,na vysokej nohe,,?  Ak ano, je to tým, že momentálne najmodernejším kúskom tejto sezóny je hrubá minimálne dvojcentimetrová podrážka! Je úplne jedno či sa jedná o tenisky, alebo známe espadrillky, mokasíny. Čím je však podrážka na jednotlivých druhoch obuvi vyššia, tým ste práve modernejšia a očaríte vaše okolie zaujímavými pohľadmi, ktoré budú plné závisti!

 
 
 
Zaujímavosti a články

               Jesenný trend - oxfordy sú späť !  

Oxfordy v roznych prevedeniach a mokasíny v čiernej farbe so šnurovaním sú späť! Svetoví návrhári ani tento rok nesklamali! Sú štýlové a tak trendy. Pohodlnosť je samozrejmosťou. Kombinovať ich môžete či už ku klasickým riflám alebo sukni. Jesenným trendom 2017 dáva zelenú aj materiál zamat. Ťažiskovou farbou tejto jesene je ohnivo červená až vínová farba. Preto nemôžu u Vás v botníku chýbať tenisky z našej ponuky ako aj zimné čižmý ktoré nájdeš u nás  !

 

                                                

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia