Novodobý nepriateľ ,,histamín,,

Kategórie
 
 
 

 Nákup na dobierku /platba pri preberaní tovaru možná jedine po zaplatení platobnou kartou u kuriéra /z dôvodu možného vírusu COVID-19. Ďakujeme za porozumenie.

 
 
 
 
Novodobý nepriateľ ,,histamín,,

Aj vy pociťujete tráviace problémy, bolesť brucha, kŕče, nafukuje vás, preháňa alebo naopak máte zápchu, máte poruchy spánku, máte pocit že nespíte len bdiete, zdá sa vám, že strácate pamäť a nemôžete sa sústrediť, búši vám srdce a máte zrýchlený pulz, trápia vás bolesti hlavy a migrény, 

kolísavý krvný tlak, vyrážky, žihľavka , tečie vám z nosa, máte opuchnuté sliznice, pocit že nemôžete dýchať, opúchajú vám viečka, pery, cítite sa unavený, svrbí vás celé telo, ste nervózny, máte úzkosti, bolestivú menštruáciu, padajú vám vlasy?

Trápite sa celé roky a neviete čo vám je? Chodíte od jedného lekárovi k druhému? Nevedia zistiť čo vám je? Všetky lekárske vyšetrenia sú v poriadku a vám je horšie a horšie?

Všetky vaše zdravotné problémy môže mať na svedomí zvýšená hladina histamínu v organizme. Napadlo vás, že môžete mať poruchu metabolizmu histamínu?

Ľudí citlivých na histamín stále pribúda, nevynímajúc deti a mládež. Toxicita histamínu sa prejavuje rôznymi prejavmi na všetkých systémoch organizmu. Často sa stáva, že za histamín a jeho prejavy sa skrýva iné ochorenie tráviaceho traktu, iné potravinové intolerancie či zápaly čriev, SIBO a i. Stačí ak sa odstráni príčina a aj hladina histamínu sa upokojí. Citlivosť na histamín môže mať dve formy, a to: primárnu, kedy ide o genetickú predispozíciu a sekundárnu, teda prejavy histamínu sú príčinou iného ochorenia. Aby sme vedeli s určitosťou povedať, že sme citliví na histamín, je potrebné, aby lekári spolupracovali a dospeli tak k záveru, že nejde o iné ochorenie, teda vylúčili iné ochorenia. Nemenej dôležité je vykonať zmenu v stravovaní a celkovom životnom štýle. Svoj život prispôsobiť skutočnosti, že som citlivý na histamín, prijať túto skutočnosť s pokorou a bez paniky. Viac sa dočítate na adrese: www.minevita.skhttp://www.minevita.sk/sk/poradenstvo-a-sluzby/histaminova-intolerancia.html

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia