Teniskománia

Kategórie
 
 
 

 Nákup na dobierku /platba pri preberaní tovaru možná jedine po zaplatení platobnou kartou u kuriéra /z dôvodu možného vírusu COVID-19. Ďakujeme za porozumenie.

 
 
 
 
Teniskománia

Aj vy už máte pocit, že jar je za rohom? Pravá zima na južnom Slovensku ani nebola. Ale na čaro jari napriek zime, ktorú sme si veľmi málo tu v Podunajskej nížine vychutnali sa veľmi tešíme. Konečne zhodíme hrubšie vrstvy šatníka !Táto jar nám prináša v móde veľké možnosti vyblázniť svoje chute 

a vytvoriť fantastické outfity. Už druhú jar sú v obľube tenisky, ktoré sa vyznačujú mohutnosťou, hrubou podrážkou s farebne prepracovanými časťami tenisiek. Farebné časti tenisiek sú veľmi viditeľné, nakoľko sú to žiarivé farby ako neonová, ružová, alebo kombinácia tyrkysovej s ružovou farbou, svetlo modrá, prenikavo zelená farba atď. Síce tieto tenisky sa vyznačujú farebnosťou, vhodné sú ku každodennému outfitu, k džínsom a tričku. Výhodou tohto jarného obdobia je, že skutočne nemusíme mať na sebe veľké množstvo vrstiev a taktiež obliekanie nám netrvá tak dlho ako počas zimy.

 

V ponuke na Beststyle Vám dávame do pozornosti fantastickú novinku v podobe tenisiek v tyrkysovo-zeružovej farbe. Tieto tenisky sú z príjemného materiálu, ľahko sa obúvajú a sú neskutočne pohodlné. Vhodné sú na športové aktivity, na bežnú prechádzku ako aj do práce,  kde od Vás šéf nepožaduje kódex obliekania. A môžeme povedať, že sú v neposlednom rade veľmi štýlové !

Pre vás dámy, ktoré nie je tento typ tenisiek po chuti, máme v ponuke stálu klasiku tenisiek bez mohutnej podrážky. V ponuke nájdete jarné mokasíny, v ktorých sa tiež budete cítiť pohodlne. Nezabúdajte, že pohodlnosť je veľmi dôležitá vlastnosť pri výbere topánok a správnej obuve. Majte na pamäti tiež, že pokiaľ cítite, že Vás prst na špičke topánky ,,zrádza,, teda cítite sa nekomfortne a tesno, nikdy sa topánka neroztiahne do dĺžky. Tenisky a každá obuv by mala byť pre vás pohodlná.

Momentálne sú tiež veľkým hitom tohto roka tenisky so vzduchovou podrážkou. Tie by sme skôr zvolili na šport alebo do prírody než na každodenné nosenie do práce. Prevládajú taktiež veľmi výrazné farby ako je ružová s kombináciou čiernej, alebo tyrkysová, azúrova s kombináciou inej farby.

Nech už si vyberiete akékoľvek tenisky, dôležitý je komfort a pohodlie.

Šťastný krok a príjemné jarné lúče vám želá Beststyle!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia