Výmena tovaru

Kategórie
 
 
 

 Nákup na dobierku /platba pri preberaní tovaru možná jedine po zaplatení platobnou kartou u kuriéra /z dôvodu možného vírusu COVID-19. Ďakujeme za porozumenie.

 
 
 
 

►VÝMENA TOVARU

Objednávateľ môže objednaný tovar vymeniť za iný druh alebo inú veľkosť do 14 dní od prebratia zásielky. Všetky poštové náklady spojené so zaslaním tovaru na našu adresu hradí zákazník. Zákazník je plne zodpovedný za odoslanú zásielku. Zásielku nezasielajte na dobierku. Takúto zásielku prevádzkovateľ nepreberá.Tovar na výmenu zasielajte v pôvodnom balení, teda tak, ako Vám bola zásielka doručená, bez známok používania na adresu Beststyle.sk-Jana Vasić, Post Box 1, 908 73 Veľké Leváre. Za výmenu tovaru účtujeme poplatok 2 Eur ktorý uhradíte pri preberaní vymenenej zásielky.

Zásielka, ktorá nebude obsahovať formulár pre výmenu tovaru, bude zaslaná späť na adresu z ktorej prišla na náklady zákazníka. V prípade ak objednávateľ neprevezme takúto zásielku, bude uskadnená u prevádzkovateľa. Objednávateľ bude vyzvaný písomne do 3 praconvých dní doručiť potrebné dokumenty. V prípade ak tak neuskutoční, za uskladnenie takejto zásielky prevádzkovateľ účtuje 1% z celkovej objednávky za každý deň uskladnenia zásielky.  V prípade ak objednávateľ dopošle na výzvu prevádzkovateľa v termíne do 3 pracovných dní potrebné dokumenty, ktoré chýbali v zásielke, bude objednávateľovi vrátená suma, ktorá bude znížená o poštové náklady za vrátenú zásielku ktorú objednávateľ neprevzal.Výmenu tovaru vykoná prevádzkovateľ do 14 dní od dňa vyzdvihnutia zaslaného tovaru kupujúcim.

Formulár pre výmenu tovaru nájdete TU: https://www.beststyle.sk/sub/beststyle.sk/images/FORMULAR VY(2).pdf

POSTUP:

1.) Tovar nám prosím zašlite najneskôr do 14 dní od dňa doručenia /podľa Obchodných podmienok našej spoločnosti/

2.) Priložte vyššie uvedený formulár, kde uvediete:

   - Vaše meno, adresu a telefónne číslo,

   - názov produktu, ktorý zasielate na výmenu a taktiež názov, kód produktu, veľkosť poprípade farbu produktu, za ktorý chcete tovar vymeniť.

   - číslo objednávky,

   - Váš podpis a dátum.

3.) Späť s tovarom nám zašlite aj kópiu dokladu o kúpe / nie je povinné, je však vhodné pre urýchlenie vykonania výmeny tovaru/

4.) Tovar zasielajte v pôvodnom obale /v pôvodnej krabici, alebo inom pôvodnom balení/, tak aby sa pri doručení nepoškodil alebo nezašpinil.

5.) Adresa pre doručenie : Beststyle.sk - Jana Vasić, POST BOX 1, 908 73 Veľké Leváre

POZOR:  Po preskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnená výmena tovaru. Vymenený tovar Vám bude zaslaný v čo najkratšom možnom termíne /najneskôr však do 14 dní podľa Obchodných podmienok/ na Vašu adresu na dobierku za cenu poštovného pre SR vo výške 2 €.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia