VÝMENA

Kategórie
 
 
 
 
 

Ako vymeniť?

►VÝMENA TOVARU

Objednaný tovar može vymeniť objednávateľ za iný druh alebo inú veľkosť do 14 dní od dňa prebratia zásielky. Všetky poštovné náklady spojené so zaslaním tovaru na našu adresu hradí zákazník. Zákazník je plne zodpovedný za odoslanú zásielku. Zásielku nezasielajte na dobierku. Takúto zásielku prevádzkovateľ nepreberá. Tovar na výmenu zasielajte v pôvodnom balení, teda tak, ako Vám bola zásielka doručená, bez známok používania spolu s písomnou žiadosťou o výmenu tovaru (žiadosť musí obsahovať meno, priezvisko a adresu na ktorú vymenený tovar odošleme, číslo pôvodnej objednávky, požadovaný druh tovaru(kód produktu), prípadne veľkosť o ktorú žiadate vymeniť na korešpondenčnú adresu Beststyle.sk-Jana Vasić, Post Box 1, 908 73 Veľké Leváre. Za výmenu tovaru vám nebudeme účtovať žiaden poplatok.

V prípade, ak objednávateľ zašle tovar v poškodenej krabici od topánok alebo oblepenej krabici so štítkom o odosielateľovi a adresátovi alebo oblepí celú krabicu lepiacou páskou ktorou krabicu znehodnotí, (alebo krabica nebude súčasťou vrátenej zásielky)bude mu vrátená suma znížená o 1 Eur ktoré spoločnosť  použije na zabezpečenie nových krabíc. 

Do zásielky priložte vyplnený a podpísaný formulár, ktorý nájdete TU: 

https://www.beststyle.sk/sub/beststyle.sk/images/FORMULAR VY(5).pdf

Zásielka, ktorá nebude obsahovať formulár pre výmenu tovaru (písomnú žiadosť o výmenu tovaru) alebo informáciu s požiadavkou o výmenu tovaru spoločne s podpisom , bude zaslaná späť na adresu z ktorej prišla na náklady zákazníka. V prípade ak objednávateľ neprevezme takúto zásielku, bude uskadnená u prevádzkovateľa. 

Výmenu tovaru vykoná prevádzkovateľ do 14 dní od dňa vyzdvihnutia zaslaného tovaru kupujúcim.

V prípade ak objednávateľ nepošle vrátený tovar a zašle len formulár pre výmenu tovaru (písomnú žiadosť o výmenu tovaru), bude vyzvaný o doposlanie tovaru do 3.pracovných dní na korešpondenčnú adresu prevádzkovateľa. V prípade ak tak nevykoná, jeho žiadosť o výmenu tovaru sa stane bezpredmetná.
 

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať výlučne písomnou formou na e-mail : info@beststyle.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia